Zimowa opowieść choinkowa

Zimowa opowieść choinkowa – KRZEMIEŃ

4 grudnia godz. 14:00

25.00

47 w magazynie

Spektakl odbędzie się w Domu Kultury „KRZEMIEŃ
(ul. Krzemienna 10 w Szczecinie)
UWAGA! Przedstawienie „Zimowa opowieść choinkowa” kończy się wejściem na scenę Świętego Mikołaja. W związku z tym zachęcamy do przygotowania paczek świątecznych, które w trakcie spektaklu zostaną wręczone Waszym pociechom przez największego przyjaciela dzieci.

Podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka paczki można przekazywać pracownikom Teatru Rozmaitości GWITAJCIE najpóźniej 15 minut przed planowanym rozpoczęciem przedstawienia.

Szanowni Państwo,

w trakcie epidemii, przed udziałem w spektaklu wszyscy widzowie są proszeni
o wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia. Dla Państwa komfortu bardzo prosimy o wypełnienie oświadczenia
o stanie zdrowia wcześniej, bezpośrednio przed wizytą w Teatrze, a następnie
przekazanie obsłudze widowni. Jednocześnie informujemy, że formularze oświadczenia będą – dla Państwa wygody – dostępne także w miejscu i czasie spektaklu.

Dziękujemy za zrozumienie.

Wzór oświadczenia można pobrać TUTAJ

Wszystko już gotowe do wigilijnej wieczerzy. Z kuchni dochodzą smakowite zapachy świątecznych potraw, wspaniale udekorowana choinka stoi dumnie wyprostowana i raduje oczy blaskiem migotliwych ozdób. Pod choinką leżą przewiązane kolorowymi wstążkami pudła pełne prezentów. Jest tak pięknie, że nawet dokazujące zwykle koty dziś zachowują pełną dostojeństwa ciszę.

Nagle… Pojawia się ktoś obcy. Przybysz z egzotycznych krain, który – dziw nad dziwy! – nie wie czym są Święta Bożego Narodzenia. Nie umie docenić świątecznej atmosfery, nie zna ani jednej kolędy i ciągle narzeka, że zimno i mroźno…

Trzeba pokazać tajemniczemu gościowi, że Święta są cudowne! Ogrzać jego zmarznięte serce wspólną kolędą i opowiedzieć o naszych wspaniałych świątecznych tradycjach i obyczajach. I – co najważniejsze – umożliwić mu spotkanie z tym, który sprawia, że na Boże Narodzenie czeka się niecierpliwie przez cały długi rok – Świętym Mikołajem!

Zapraszamy na pełną świątecznej magii bajkę zatytułowaną “Zimowa opowieść choinkowa”. Będziemy wspólnie odkrywać tajemnicę niezwykłego czaru Świąt Bożego Narodzenia, wspaniale bawić się obserwując perypetie przybysza z dalekich krain i czekać na Mikołaja, który – obiecujemy Wam to solennie – na pewno nas odwiedzi.