Klara spotyka Edith

Edith Piaf i przyjaciele

24 marca 2018 godz. 19:00

30.00

31 w magazynie

Klara Gmiter kocha śpiewać i dzielić się emocjami z publicznością. Tak powstał jej autorski program utworów Edith Piaf, który prezentowała m.in na „Kosterfestivalen” w Szwecji w 2011 i 2012 roku, oraz na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Musicalowej w Budapeszcie w 2013 roku.

Klara zaprasza Was do świata Edith Piaf. Miłość, czułość, tragedia, zapach Paryża i niekończące się noce… Edith Piaf miała niesamowite życie, pełne miłości i bólu. Klara Gmiter spotyka Edith Piaf i dzieli się tą chwilą z Wami – swoim śpiewem i opowieściami z życia Edith.

Oprócz niezwykłej  Edith Piaf w koncercie pojawią się także współtworzący w tym czasie wielcy francuskiej sceny rozrywkowej: Jacques Brel, Charles Aznavour, Barbara

KLARA GMITER – francuska aktorka i szansonistka; dorastała w Burgundii; studiowała teatrologię na Uniwersytecie w Lyonie (Francja) i Lipsku (Niemcy). Ukończyła studia w Berlinie na kierunku aktorstwo dramatyczne. Od 2008 roku jest aktorką niemieckiego teatru Uckermärkische Bühnen Schwedt, gdzie m.in. występuje jako Edith Piaf w solowym spektaklu „Der Spatz von Paris” wg Sandry Pagel. Program był prezentowany na Międzynarodowym Festiwalu Operetki i Musicalu w Budapeszcie w kwietniu 2013 roku. Szczecińska publiczność może podziwiać wdzięk i talent Klary w przedstawieniach „Stąd do Paryża” wystawianych w Teatrze Rozmaitości GWITAJCIE.